Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1606 година“

с
r2.4.6) (Бот Додава: ga:Catagóir:Básanna i 1606
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1606 kuolleet; козметички промени)
с (r2.4.6) (Бот Додава: ga:Catagóir:Básanna i 1606)
[[fa:رده:درگذشتگان ۱۶۰۶ (میلادی)]]
[[fr:Catégorie:Décès en 1606]]
[[ga:Catagóir:Básanna i 1606]]
[[gan:Category:1606年過世]]
[[ko:분류:1606년 죽음]]
109.264

уредувања