Разлика помеѓу преработките на „Северна Ирска“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: gu:ઉત્તરી આયર્લૅન્ડ)
с (r2.7.1) (Бот Менува: gu:નોર્ધન આયર્લેન્ડ)
[[gd:Èirinn a Tuath]]
[[gl:Irlanda do Norte - Northern Ireland]]
[[gu:નોર્ધન આયર્લેન્ડ]]
[[gu:ઉત્તરી આયર્લૅન્ડ]]
[[xal:Ар Гәәлгүдин Таңһч]]
[[ko:북아일랜드]]
24.517

уредувања