Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ВикиПроект Географија“

с
r2.6.5) (Бот Додава: ko:위키백과:위키프로젝트 지리
с (r2.5.2) (Бот Додава: es:Wikiproyecto:Geografía, zh:Wikipedia:地理學專題)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ko:위키백과:위키프로젝트 지리)
[[es:Wikiproyecto:Geografía]]
[[fr:Projet:Géographie]]
[[ko:위키백과:위키프로젝트 지리]]
[[hi:विकिपीडिया:विकिपरियोजना भूगोल]]
[[it:Progetto:Geografia]]
[[lt:Vikiprojektas:Geografija]]
[[pl:Wikiprojekt:Geografia]]
[[pt:WikipediaWikipédia:Projetos/Geografia]]
[[ru:Википедия:Проект:География]]
[[sk:Wikipédia:WikiProjekt Geografia]]
1.372

уредувања