Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Јазик“

с
Бот Додава: diq:Category:Zıwan
с (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:Èdè)
с (Бот Додава: diq:Category:Zıwan)
[[Категорија:Човечка комуникација]]
[[Категорија:Класификација на главните теми]]
 
[[zh-yue:Category:語言]]
 
[[ar:تصنيف:لغة]]
[[yi:קאַטעגאָריע:שפראך]]
[[yo:Ẹ̀ka:Èdè]]
[[zh-yuediq:Category:語言Zıwan]]
8.502

уредувања