Отвори го главното мени

Промени

Додадени 29 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:یکه‌سالاری
[[en:Autocracy]]
[[es:Autocracia]]
[[fa:یکه‌سالاری]]
[[fr:Autocratie]]
[[gl:Autocracia]]
24.517

уредувања