Разлика помеѓу преработките на „Сили на Оската“

Одземени 3 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: ta:அச்சு நாடுகள்
с ([r2.6.5] Бот Менува: br:Ahel Roma-Berlin-Tokyo)
с (r2.6.4) (Бот Менува: ta:அச்சு நாடுகள்)
[[sv:Axelmakterna]]
[[tl:Mga Lakas ng Painugan]]
[[ta:அச்சு சக்திகள்நாடுகள்]]
[[te:అక్ష రాజ్యాలు]]
[[th:ฝ่ายอักษะ]]
6.131

уредување