Разлика помеѓу преработките на „Александар III (појаснување)“

с
с (r2.5.2) (Бот Додава: bg, ca, cs, de, en, et, fi, gl, he, hu, lv, nl, no, ro, sk, tr, vi Менува: sv)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:الکساندر سوم (ابهام‌زدایی))
[[en:Alexander III]]
[[es:Alejandro III]]
[[fa:الکساندر سوم (ابهام‌زدایی)]]
[[fr:Alexandre III]]
[[gl:Alexandre III]]
24.517

уредувања