Тулон: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: scn:Tuluni
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: be-x-old:Тулён)
с (r2.7.1) (Бот Додава: scn:Tuluni)
[[ru:Тулон]]
[[sc:Tolone]]
[[scn:Tuluni]]
[[simple:Toulon]]
[[sk:Toulon]]
86.434

уредувања