Категорија:780: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Додава: war:Category:780
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cy, da, de, en, es, et, eu, fa, fr, gan, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, ms, new, no, os, pt, qu, ro, ru, sk, sl, sv, tr, tt, uz, zh)
с (Бот Додава: war:Category:780)
[[tt:Төркем:780]]
[[tr:Kategori:780]]
[[war:Category:780]]
[[zh:Category:780年]]
109.264

уредувања