Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1028“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:1028
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, en, es, et, eu, fa, fr, gan, hi, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, lb, ms, new, nn, no, os, pt, qu, ro, ru, simple, sk, sl, sv, tr, tt, uz, vi, zh)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:1028)
[[tr:Kategori:1028]]
[[vi:Thể loại:1028]]
[[war:Category:1028]]
[[zh:Category:1028年]]
126.582

уредувања