Категорија:966: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Додава: war:Category:966
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, en, es, et, eu, fa, fr, gan, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, ms, new, no, os, pt, qu, ro, ru, simple, sk, sl, sv, sw, tr, tt, uz)
с (Бот Додава: war:Category:966)
[[tt:Төркем:966]]
[[tr:Kategori:966]]
[[war:Category:966]]
109.264

уредувања