Антанта: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: et:Antant
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: krc:Антанта)
с (r2.6.4) (Бот Додава: et:Antant)
[[da:Ententemagterne]]
[[de:Triple Entente]]
[[et:Antant]]
[[en:Triple Entente]]
[[es:Triple Entente]]
6.131

уредување