Дундгови (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
r2.5.1) (Бот Менува: ru:Дундговь
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.5.1) (Бот Менува: fr:Dundgovi)
с (r2.5.1) (Бот Менува: ru:Дундговь)
[[pt:Dundgovĭ]]
[[ro:Dund-Gobi-Aimag]]
[[ru:Дундговь]]
[[ru:Среднегобийский аймак]]
[[fi:Dundgovi]]
[[sv:Dundgobi]]
59.415

уредувања