1150-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: vi:Thập niên 1150
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sr:1150е)
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Thập niên 1150)
[[tk:1150ýý]]
[[uk:1150-ті]]
[[vi:Thập niên 1150]]
[[zh-yue:1150年代]]
[[zh:1150年代]]
2.892

уредувања