Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: ko:줄리언 어산지
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: ko:줄리안 어산지)
с (Бот Менува: ko:줄리언 어산지)
[[ga:Julian Assange]]
[[gl:Julian Assange]]
[[ko:줄리안줄리언 어산지]]
[[hy:Ջուլիան Ասանժ]]
[[hi:जूलियन असांजे]]
109.264

уредувања