Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: lv:Džulians Esandžs)
с (r2.5.2) (Бот Менува: th:จูเลียน อาสซานจ์)
[[sv:Julian Assange]]
[[ta:ஜூலியன் அசான்ச்]]
[[th:จูเลียน แอสแซงจ์อาสซานจ์]]
[[tr:Julian Assange]]
[[uk:Джуліан Ассанж]]
86.434

уредувања