Категорија:Починати во 1549 година: Разлика помеѓу преработките

с
[r2.5.2] Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1549 kuolleet
с (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1549)
с ([r2.5.2] Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1549 kuolleet)
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1549]]
[[sr:Категорија:Умрли 1549.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1549 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1549]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 2092]]
86.434

уредувања