11 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 12 години
с
[r2.6.4] Бот Додава: fj:Tini ka dua
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с ([r2.6.4] Бот Додава: rn:Cumi na rimwe)
с ([r2.6.4] Бот Додава: fj:Tini ka dua)
[[ms:11 (nombor)]]
[[nah:Mahtlāctli oncē]]
[[fj:Tini ka dua]]
[[nl:11 (getal)]]
[[ja:11]]
127.230

уредувања