Разлика помеѓу преработките на „Самоа“

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
[r2.5.2] Бот Додава: hi:समोआ
с (Бот Додава: bjn:Samoa)
с ([r2.5.2] Бот Додава: hi:समोआ)
[[ast:Samoa]]
[[az:Samoa]]
[[bjn:Samoa]]
[[bn:সামোয়া]]
[[zh-min-nan:Samoa]]
[[ko:사모아]]
[[hy:Սամոա]]
[[hi:समोआ]]
[[hr:Samoa]]
[[io:Samoa]]
[[bat-smg:Samuoa]]
[[zh:萨摩亚]]
[[bjn:Samoa]]
86.434

уредувања