Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Русија во 2010 година“

с
[r2.5.2] Бот Додава: ms:Kategori:2010 di Rusia
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|2010 in Russia}})
с ([r2.5.2] Бот Додава: ms:Kategori:2010 di Rusia)
[[fr:Catégorie:2010 en Russie]]
[[id:Kategori:Rusia dalam tahun 2010]]
[[ms:Kategori:2010 di Rusia]]
[[pt:Categoria:2010 na Rússia]]
[[ru:Категория:2010 год в России]]
86.434

уредувања