Разлика помеѓу преработките на „Тони Зен“

Одземени 43 бајти ,  пред 11 година
с
Отстрането уредувањето на 77.28.208.59 (разговор), вратено на последната верзија на 80.109.194.89
с (Отстрането уредувањето на 77.28.208.59 (разговор), вратено на последната верзија на 80.109.194.89)
=== Албуми ===
 
* ПУШАМСтиховна КУРОВИАгенда (2005)
* МЕ ЕБАТСлушај (2007)
* Во мој Стил (2009)
* МЕ ЕБЕ СЛАТКАР АМА НЕЈЌАМ ДА ПРИЗНААМ (2009)
 
=== Синглови ===
16

уредувања