Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Илирија“

с
с (Бот Додава: fr:Catégorie:Peuple illyrien)
[[Категорија:Историја на Албанија]]
 
[[an:Categoría:Pueblos ilirios]]
[[bs:Kategorija:Iliri]]
[[bg:Категория:Илирия]]
[[ca:Categoria:Grups il·liris]]
[[da:Kategori:Illyrien]]
[[de:Kategorie:Illyrer]]
2.317

уредувања