Грб на Узбекистан: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: sco:Emblem o Uzbekistan
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: sco:Coat o airms o Uzbekistan)
с (Бот Менува: sco:Emblem o Uzbekistan)
[[pt:Brasão de armas do Uzbequistão]]
[[ru:Герб Узбекистана]]
[[sco:Coat o airmsEmblem o Uzbekistan]]
[[sr:Грб Узбекистана]]
[[sh:Grb Uzbekistana]]