Категорија:1506: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: fi:Luokka:1506
с (Бот Додава: an, ar, arz, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, en, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, hy, id, is, ja, jv, ka, kk, ko, la, lb, lv, ms, new, nn, no, oc, os, pt, qu, ro, ru, sah, simple, sk, sl, su, sv, sw, ta, te, th, tr)
с (Бот Додава: fi:Luokka:1506)
[[sl:Kategorija:Leto 1506]]
[[su:Kategori:1506]]
[[fi:Luokka:1506]]
[[sv:Kategori:1506]]
[[ta:பகுப்பு:1506]]
86.434

уредувања