Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1677 година“

с
Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1677 kuolleet
с (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1677)
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1677 kuolleet)
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1677]]
[[sr:Категорија:Умрли 1677.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1677 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1677]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 2220]]
126.672

уредувања