Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
Бот Менува: eu:Posta-kode
[[eo:Poŝtkodo]]
[[ext:Coigu postal]]
[[eu:Posta -kode]]
[[fa:کد پستی]]
[[fr:Code postal]]