Разлика помеѓу преработките на „1417“

Додадени 17 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додаје: simple:1417 Мења: hr:1417.
с (Бот Додаје: ia:1417, zea:1417)
с (Бот Додаје: simple:1417 Мења: hr:1417.)
[[gl:1417]]
[[hi:1417]]
[[hr:1417.]]
[[ht:1417 (almanak jilyen)]]
[[hu:1417]]
[[ru-sib:1417]]
[[scn:1417]]
[[simple:1417]]
[[sk:1417]]
[[sl:1417]]
21.521

уредување