Hanzo~mkwiki

Членува од 10 јули 2007
Одземени 547 бајти ,  пред 14 години
Ја бришам целата содржина на страницата
(Нова страница: Здраво, јас сум Ханзо и сум голем кретен. П.С. Не зборувам со женски :D<br> П.П.С. Ајде бе Ханзо, поб...)
 
(Ја бришам целата содржина на страницата)
Здраво, јас сум Ханзо и сум голем кретен. П.С. Не зборувам со женски :D<br>
П.П.С. Ајде бе Ханзо, побрзо уредувај си ја страницата, па да помогнеш во ширењето на македонската википедија! Поздрав, квазиадминистратор (вонаби администратор, [[англиски]]: wannabe administrator), [[Корисник:INkubusse|Поречанец]] 16:37, 10 јули 2007 (UTC)
Анонимен корисник