1150-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sr:1150е
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sw:Miaka ya 1150)
с (Бот Додава: sr:1150е)
[[sk:50. roky 12. storočia]]
[[sl:1150.]]
[[sr:1150е]]
[[su:1150-an]]
[[fi:1150-luku]]
127.230

уредувања