Разлика помеѓу преработките на „Биопсија“

Додаден 31 бајт ,  пред 13 години
с
robot Dodaje: pt:Biópsia, tr:Biyopsi
с (robot Dodaje: uk:Біопсія)
с (robot Dodaje: pt:Biópsia, tr:Biyopsi)
[[no:Biopsi]]
[[pl:Biopsja]]
[[pt:Biópsia]]
[[ru:Биопсия]]
[[sk:Biopsia]]
[[sr:Биопсија]]
[[sv:Biopsi]]
[[tr:Biyopsi]]
[[uk:Біопсія]]
[[zh:活體組織切片]]
21.521

уредување