Разлика помеѓу преработките на „Богота“

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ay:Wukuta
с (Bot: es:Bogotá D. C. is a former featured article)
с (Бот Додава: ay:Wukuta)
[[Категорија:Богота]]
[[Категорија:Колумбија]]
 
 
 
[[ace:Bogota]]
[[ast:Bogotá]]
[[gn:Bogotá]]
[[ay:Wukuta]]
[[az:Boqota]]
[[bn:বোগোতা]]
6.057

уредувања