Категорија:Родени во 1113 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: si:ප්‍රවර්ගය:1113 උපත්; козметички промени
с (Бот Додава: ga:Catagóir:Daoine a rugadh i 1113)
с (Бот Додава: si:ප්‍රවර්ගය:1113 උපත්; козметички промени)
[[Категорија:Родени по години|1113]]
{{birthyr|111|3}}
{{Commons cat|1113 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1113]]
 
[[an:Categoría:1113 (naixencias)]]
[[ro:Categorie:Nașteri în 1113]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1113 году]]
[[si:ප්‍රවර්ගය:1113 උපත්]]
[[sk:Kategória:Narodenia v 1113]]
[[sl:Kategorija:Rojeni leta 1113]]