1860-ти: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: is:1861-1870
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sw:Miaka ya 1860)
с (Бот Менува: is:1861-1870)
[[id:1860-an]]
[[os:1860-тæ]]
[[is:1861–18701861-1870]]
[[it:Anni 1860]]
[[jv:1860-an]]
109.264

уредувања