Заработка: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 15 години
с
robot Dodaje: lt:Pelnas
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (robot Dodaje: bs, eo, hr, ja, pl, ru, simple)
с (robot Dodaje: lt:Pelnas)
[[hr:Profit]]
[[ja:利益]]
[[lt:Pelnas]]
[[nl:Winst (onderneming)]]
[[pl:Zysk (ekonomia)]]
24.401

уредување