Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Кина“

Додадени 109 бајти ,  пред 10 години
с
[[zh-min-nan:Category:Tiong-kok]]
[[be:Катэгорыя:Кітай]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Кітай]]
[[bcl:Kategorya:China]]
[[bi:Category:China]]
[[mn:Ангилал:Хятад]]
[[nah:Neneuhcāyōtl:China]]
[[na:Category:Tsiene]]
[[nl:Categorie:China]]
[[nds-nl:Kattegerie:China]]
[[uk:Категорія:Китай]]
[[ur:زمرہ:چین]]
[[za:分类:Cunghvaz Yinzminz Gunghozgoz]]
[[vi:Thể loại:Trung Quốc]]
[[fiu-vro:Katõgooria:Hiina]]
43.100

уредувања