Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Русија во 2010 година“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|2010 in Russia}}
с (Бот Додава: id:Kategori:Rusia dalam tahun 2010)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|2010 in Russia}})
{{Ризница-врска|2010 in Russia}}
 
[[Категорија:Годините во Русија]]
[[Категорија:2010 во Азија|Русија]]
58.155

уредувања