Ткиво: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
Бот Менува: ro:Țesut
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: be:Тканка; козметички промени)
с (Бот Менува: ro:Țesut)
[[pt:Tecido]]
[[qu:Kawsaykuq tantalli]]
[[ro:ŢesutȚesut]]
[[ru:Ткань (биология)]]
[[sh:Tkivo]]
4.013

уредувања