Бакирќој: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ru:Бакыркёй
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: ms:Bakırköy)
с (Бот Додава: ru:Бакыркёй)
[[de:Bakırköy]]
[[en:Bakırköy]]
[[eo:Bakırköy]]
[[es:Bakırköy]]
[[fjeo:BakirköyBakırköy]]
[[fr:Bakırköy]]
[[hu:Bakırköy]]
[[it:Bakırköy]]
[[eosw:Bakırköy]]
[[lv:Bakirkējas rajons]]
[[hu:Bakırköy]]
[[ms:Bakırköy]]
[[fj:Bakirköy]]
[[nl:Bakırköy]]
[[no:Bakırköy]]
[[pl:Bakırköy]]
[[pt:Bakırköy]]
[[ru:Бакыркёй]]
[[sv:Bakırköy]]
[[sw:Bakırköy]]
[[tr:Bakırköy, İstanbul]]
86.434

уредувања