Иван IV (Русија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: ga:Ivan IV Vasilyevich
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: ga:Ivan Uafásach)
с (Бот Менува: ga:Ivan IV Vasilyevich)
[[fi:Iivana Julma]]
[[fr:Ivan IV de Russie]]
[[ga:Ivan UafásachIV Vasilyevich]]
[[gl:Iván IV de Rusia]]
[[he:איוואן הרביעי]]