Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1589 година“

с
с (Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1589)
с (Бот Додава: is:Flokkur:Fólk dáið árið 1589)
[[gan:Category:1589年過世]]
[[id:Kategori:Kematian 1589]]
[[is:Flokkur:Fólk dáið árið 1589]]
[[it:Categoria:Morti nel 1589]]
[[ja:カテゴリCategory:1589年没]]
[[jv:Kategori:Pati 1589]]
[[ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1589]]
11.372

уредувања