Геотермална енергија: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
[[sr:Geotermalna energija]]
[[sv:Geotermisk energi]]
[[ta:புவிவெப்பச் சக்தி]]
[[tr:Jeotermal enerji]]
[[uk:Геотермальна енергетика]]
86.434

уредувања