Житомирска Област: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: ro:Regiunea Jîtomîr
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ro:Regiunea Jitomir)
с (Бот Менува: ro:Regiunea Jîtomîr)
[[pl:Obwód żytomierski]]
[[pt:Oblast de Jitomir]]
[[ro:Regiunea JitomirJîtomîr]]
[[ru:Житомирская область]]
[[sh:Žitomirska oblast]]