Џ. Д. Селинџер: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Менува: pl:J.D. Salinger
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: zh-yue:沙林傑)
с (Бот Менува: pl:J.D. Salinger)
[[nl:J.D. Salinger]]
[[no:J.D. Salinger]]
[[pl:J. D. Salinger]]
[[pt:J. D. Salinger]]
[[ro:J. D. Salinger]]
4.062

уредувања