Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Историја-никулец“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
с
с
<div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr><td>[[Податотека:Wiki_istorija2.png|40px30px]]</td><td>''&nbsp;Оваа статија поврзана со [[историја]]та е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div></center>
[[Категорија:Никулци од областа на историјата]]
<noinclude>