Гесло: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sco:Ensenyie
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: bg:Мото)
с (Бот Додава: sco:Ensenyie)
[[ro:Deviză (expresie)]]
[[ru:Девиз]]
[[sco:Ensenyie]]
[[sh:Krilatica]]
[[simple:Motto]]
46.384

уредувања