Операција Барбароса: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: sh:Operacija Barbarossa
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: fy:Operaasje Barbarossa)
с (Бот Додава: sh:Operacija Barbarossa)
[[ro:Operaţiunea Barbarossa]]
[[ru:Операция Барбаросса]]
[[sh:Operacija Barbarossa]]
[[sk:Operácia Barbarossa]]
[[sl:Operacija Barbarossa]]
46.384

уредувања