Разлика помеѓу преработките на „Чудово“

Одземени 2 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с
| лок-големина =
| лок-коментар =
|lat_dir = N||lat_deg = 59|lat_min = 07|lat_sec = 41
|lon_dir = E||lon_deg = 31|lon_min = 39|lon_sec = 33
| временска зона = UTC+3
| вз-лето = UTC+4
137

уредувања