Разлика помеѓу преработките на „Сили на Оската“

Одземени 9 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
Image:Flag of Thailand.svg|[[Сијам]] ([[Тајланд]])
Image:Flag of Manchukuo.svg|[[Манчукуо]]
Image:Flag of Freevichy France 1940-1944france.svg|[[Виши Франција]]
Image:Slovakia WW2 flag.svg|[[Словачка]]
</gallery>
Анонимен корисник