Љубовта е вечна: Разлика помеѓу преработките

Одземени 8 бајти ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|website = http://www2.esmas.com/entretenimiento/telenovelas/manana-es-para-siempre
|imdb_id =
|followed_by = [[Магија (теленовеласерија)|Магија]] (2009)
}}
'''Утре е засекогаш''' ([[шпански|шпански јазик]]: '''Mañana es para siempre''') е [[Мексико|мексиканска]] [[теленовела]]. Серијата е римејк на популарната [[Колумбија|колумбиска]] [[теленовела]] од [[2006]] год, '''Pura Sangre'''. Во главните улоги настапуваат [[Лусеро]] ([[Алборада]], [[Љубовни врски]]) која после 12 години повторно се појавува на малите екрани како негативка, [[Силвија Наваро]] и популарниот [[Мексико|мексикански]] актер [[Фернандо Колунга]]. Серијата со прикажување во [[Мексико]] започна на [[20 октомври]] делејќи го својот термин со последните епизоди од серијата [[Оган во крвта]].
Анонимен корисник