Патмос: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 14 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|префектура = [[Додеканези]]
|главен_град = [[Патмос (град)|Патмос]]
|население = 3.0443044
|население_од = 2001
|густина=89
13.850

уредувања